1690 - Trädgårdsbord

1690 - Trädgårdsbord
1690 - Trädgårdsbord
1690 - Trädgårdsbord
1690 - Trädgårdsbord
1690 - Trädgårdsbord
1690 - Trädgårdsbord

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn och trä, märkt The Salopian, Tones, Ironbridge, 1800-/1900-tal, England, höjd ca 73, Ø 63

Bruksslitage, skivan behöver bytas ut,

790654

2020-08-23