1691 - Piedestal / pall

1691 - Piedestal / pall
1691 - Piedestal / pall
1691 - Piedestal / pall
1691 - Piedestal / pall

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

PIEDESTAL / PALL, i form av trästubbe, gjuten stenmassa, 1900-tal, höjd ca 61 cm

Bruksslitage

790663

2020-08-23