Christian Dior väska

Christian Dior väska
Christian Dior väska
Christian Dior väska
Christian Dior väska
Christian Dior väska
Christian Dior väska
Christian Dior väska
Christian Dior väska

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN DIOR, väska/bag, textil med monogram samt skinndetaljer, märkt scotch gard Made in France, 1970-tal, 34x33x20 cm

Slitage/ytskador

790665

2020-07-08