Lindorm Liljefors oljemålning

Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Höstlandskap med älg, signerad och daterad Lindorm L -52, olja på pannå, ca 59x72 cm

Kuntoraportti

790671

Päivämäärä:

2020-07-05