Lindorm Liljefors oljemålning
Klubbat för:
6 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Höstlandskap med älg, signerad och daterad Lindorm L -52, olja på pannå, ca 59x72 cm
Kuntoraportti
790671
Päivämäärä:
2020-07-05