Medealjongporträtt

Medealjongporträtt
Medealjongporträtt
Medealjongporträtt
Medealjongporträtt
Medealjongporträtt
Medealjongporträtt

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEDALJONGPORTRÄTT, föreställande Carl von Linné, 1900-talets mitt, signerad K-g, gips, diameter ca 46 cm

Smärre nagg och slitage

790672

2020-07-06