Jakob Kulle oljemålning

Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAKOB KULLE (1838-1898): Väntan, signerad och daterad Jakob Kulle 1881, olja på duk, 54x41 cm

Färgskada, ytfläckar

790675

2020-07-05