1692 - Kruka / urna

1692 - Kruka / urna
1692 - Kruka / urna
1692 - Kruka / urna
1692 - Kruka / urna
1692 - Kruka / urna
1692 - Kruka / urna

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

800 SEK

KRUKA / URNA, betong, klassicerande dekor i relief, 1900-tal, höjd ca 32, Ø 45 cm

Bruksslitage

790696

2020-08-23