1693 - Vattenpump Landskrona

1693 - Vattenpump Landskrona
1693 - Vattenpump Landskrona
1693 - Vattenpump Landskrona
1693 - Vattenpump Landskrona
1693 - Vattenpump Landskrona
1693 - Vattenpump Landskrona

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

VATTENPUMP, gjutjärn, märkt Landskrona Mekaniska Werkstad, 1800-/1900-tal, höjd 125 cm

Avslag på foten, slitage, korrosion

790699

2020-08-23