Stolab 6 st
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
STOLAB, stolar, 6 st., björk, fast stoppad rygg och sits, mörk textilklädsel med prickar, stämplade Stolab 2001, sitthöjd ca 47, rygghöjd 95 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, blekning och nötning på textil
790704
2020-07-07