Stolab 6 st

Stolab 6 st
Stolab 6 st
Stolab 6 st
Stolab 6 st
Stolab 6 st
Stolab 6 st
Stolab 6 st
Stolab 6 st
Stolab 6 st
Stolab 6 st
Stolab 6 st
Stolab 6 st
Stolab 6 st
Stolab 6 st

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

STOLAB, stolar, 6 st., björk, fast stoppad rygg och sits, mörk textilklädsel med prickar, stämplade Stolab 2001, sitthöjd ca 47, rygghöjd 95 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, blekning och nötning på textil

790704

2020-07-07