1695 - Trädgårdsgrupp

1695 - Trädgårdsgrupp
1695 - Trädgårdsgrupp
1695 - Trädgårdsgrupp
1695 - Trädgårdsgrupp
1695 - Trädgårdsgrupp
1695 - Trädgårdsgrupp
1695 - Trädgårdsgrupp
1695 - Trädgårdsgrupp

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, utemöblemang, 7 delar, trädgrenar samt träplank, 1900-tal, bestående av 2 soffor, längd ca 140 cm, bord, höjd 72, 110 x 80 cm, 2 fåtöljer, 1 bänk och 1 pall, sitthöjder 46 - 50 cm

Slitage, vissa skador

790706

2020-08-23