1696 - Konsolbord

1696 - Konsolbord
1696 - Konsolbord
1696 - Konsolbord
1696 - Konsolbord
1696 - Konsolbord
1696 - Konsolbord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KONSOLBORD, smide, delvis bronserat, skiva i marmor, 1900-tal, höjd ca 95, 125 x 35 cm

Slitage, färgbortfall

790709

2020-08-23