1697 - Konsolbord

1697 - Konsolbord
1697 - Konsolbord
1697 - Konsolbord
1697 - Konsolbord

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KONSOLBORD, smide, skiva i marmor, 1900-tal, höjd ca 99, 90 x 27 cm

Slitage, färgbortfall

790712

2020-08-23