1698 - Gjutjärnsurnor

1698 - Gjutjärnsurnor
1698 - Gjutjärnsurnor
1698 - Gjutjärnsurnor
1698 - Gjutjärnsurnor
1698 - Gjutjärnsurnor
1698 - Gjutjärnsurnor

Såld för:

8 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URNOR, 1 par, gjutjärn, hänklar, reliefdekor, 1800-/1900-tal, höjd ca 39, 53 x 34 cm

Bruksslitage

790714

2020-08-23