Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOLAR, verandamodell, 8 st (7 + 1), smide, grönmålade, 1900-talets andra hälft, höjd ca 103, sitthöjd 46 cm (samt höjd 95, sitthöjd 44 cm)
Bruksslitage, skador / delar saknas
790720
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här