1700 - Verandastolar smide

1700 - Verandastolar smide
1700 - Verandastolar smide
1700 - Verandastolar smide
1700 - Verandastolar smide

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, verandamodell, 8 st (7 + 1), smide, grönmålade, 1900-talets andra hälft, höjd ca 103, sitthöjd 46 cm (samt höjd 95, sitthöjd 44 cm)

Bruksslitage, skador / delar saknas

790720

2020-08-23