1701 - Bryggeristolar

1701 - Bryggeristolar
1701 - Bryggeristolar
1701 - Bryggeristolar
1701 - Bryggeristolar
1701 - Bryggeristolar
1701 - Bryggeristolar

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 9 st (5+2+2), snarlika s k bryggeristolar, smide och trä, sitthöjd omkring 45 cm

Slitage, väderbitna, skador / renoveringsbehov

790721

2020-08-23