1702 - Trädgårdsmöblemang

1702 - Trädgårdsmöblemang
1702 - Trädgårdsmöblemang
1702 - Trädgårdsmöblemang
1702 - Trädgårdsmöblemang
1702 - Trädgårdsmöblemang
1702 - Trädgårdsmöblemang

Såld för:

14 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 5 delar, smide, trä, marmor, 1900-talets första hälft, bestående av soffa, längd ca 110, bord, höjd ca 68, 140 x 80 cm, samt 3 karmstolar, höjd 70, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, skador / visst renoveringsbehov

790723

2020-08-23