Arbetslampa, BJS
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄCKLUNDS JÄRN & SMIDE, bordslampa, sk. arbetslampa, 1970-tal, orangelackerad, märkt BJS Skellefteå, höjd ca 74 cm
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, EJ funktonstestad, SAV garanterar ej funktionen
790726
2020-07-07