Arbetslampa, BJS

Arbetslampa, BJS
Arbetslampa, BJS
Arbetslampa, BJS
Arbetslampa, BJS
Arbetslampa, BJS
Arbetslampa, BJS

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄCKLUNDS JÄRN & SMIDE, bordslampa, sk. arbetslampa, 1970-tal, orangelackerad, märkt BJS Skellefteå, höjd ca 74 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, EJ funktonstestad, SAV garanterar ej funktionen

790726

2020-07-07