1779 - Verandamöblemang
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VERANDAMÖBLEMANG, 9 delar, smide och glas, 1900-talets andra hälft, bestående av bord, höjd ca 74, 180 x 100 cm, 4 stolar, 2 karmstolar och 2 taburetter, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, korrosion, skadad glasskiva
790727
2020-08-23