1779 - Verandamöblemang

1779 - Verandamöblemang
1779 - Verandamöblemang
1779 - Verandamöblemang
1779 - Verandamöblemang
1779 - Verandamöblemang
1779 - Verandamöblemang
1779 - Verandamöblemang
1779 - Verandamöblemang

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VERANDAMÖBLEMANG, 9 delar, smide och glas, 1900-talets andra hälft, bestående av bord, höjd ca 74, 180 x 100 cm, 4 stolar, 2 karmstolar och 2 taburetter, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, korrosion, skadad glasskiva

790727

2020-08-23