1703 - Gjutjärnssoffa 1800-tal

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, bemålat gjutjärn, 1800-talets senare del, England, höjd ca 86, längd 142, sitthöjd 42 cm

Slitage, färgbortfall, korrosion

790728

2020-08-23