Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, bemålat gjutjärn, 1800-talets senare del, höjd ca 86, längd 126, sitthöjd 42 cm
Slitage,färgbortfall, korrosion
790730
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här