Fat Kina

Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina

Klubbat för:

86 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FAT, Kina, 1800-tal, floralt och figuralt motiv i emaljfärger, sex tecken i botten diameter ca 38,5 cm

Smärre slitage

790733

2020-07-07