1705 - Pelarbord med pietra dura

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PELARBORD, stenskiva med pietra dura, underrede i gjutjärn, 1900-talets andra hälft, höjd ca 79, Ø 45 cm

Bruksslitage, intarsian med smärre skador

790734

2020-08-23