1706 - Trädgårdsstolar

1706 - Trädgårdsstolar
1706 - Trädgårdsstolar
1706 - Trädgårdsstolar
1706 - Trädgårdsstolar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 6 st, förzinkat underrede i bandmetall, vitmålade träsitsar, 1900-talets andra hälft, höjd ca 79, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, färgbortfall

790738

2020-08-23