1707 - Pelarbord med pietra dura
Valmis
2020-08-23
790740
| Korkein tarjous | 4 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
PELARBORD, underrede i gjutjärn, oktagonal skiva med pietra dura,1900-talets andra hälft, höjd ca 78, Ø 65 cm
Slitage, smärre intarsiaskador