1707 - Pelarbord med pietra dura

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PELARBORD, underrede i gjutjärn, oktagonal skiva med pietra dura,1900-talets andra hälft, höjd ca 78, Ø 65 cm

Slitage, smärre intarsiaskador

790740

2020-08-23