Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PELARBORD, underrede i gjutjärn, oktagonal skiva med pietra dura,1900-talets andra hälft, höjd ca 78, Ø 65 cm
Slitage, smärre intarsiaskador
790740
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här