1708 - Trädgårdsstolar

1708 - Trädgårdsstolar
1708 - Trädgårdsstolar
1708 - Trädgårdsstolar
1708 - Trädgårdsstolar

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

800 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st (2 + 2), bemålat trä och plåt respektive tråd och trä, omkring 1900-talets mitt, höjder ca 84 - 90, sitthöjder ca 43 - 47 cm

Bruksslitage

790741

2020-08-23