Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
800 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st (2 + 2), bemålat trä och plåt respektive tråd och trä, omkring 1900-talets mitt, höjder ca 84 - 90, sitthöjder ca 43 - 47 cm
Bruksslitage
790741
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här