Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UTEMÖBLEMANG, 9 delar, teak, bestående av oktagonalt bord, Ø 130 cm, 4 stolar och 4 karmstolar, höjd 90, sitthöjd 43 cm, 1900-/2000-tal
Slitage, väderbitna / patina, någon skada
790744
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här