1709 - Utemöblemang

1709 - Utemöblemang
1709 - Utemöblemang
1709 - Utemöblemang
1709 - Utemöblemang
1709 - Utemöblemang
1709 - Utemöblemang

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UTEMÖBLEMANG, 9 delar, teak, bestående av oktagonalt bord, Ø 130 cm, 4 stolar och 4 karmstolar, höjd 90, sitthöjd 43 cm, 1900-/2000-tal

Slitage, väderbitna / patina, någon skada

790744

2020-08-23