1710 - Blombord rotting

1710 - Blombord rotting
1710 - Blombord rotting
1710 - Blombord rotting
1710 - Blombord rotting

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

800 SEK

BLOMBORD, 2 delar / halvor, rotting med plåtinsatser, tidigt 1900-tal, höjd 101, 75 x 36 cm

Slitage, skador

790746

2020-08-23