Wilke Adolfsson vas

Wilke Adolfsson vas
Wilke Adolfsson vas
Wilke Adolfsson vas
Wilke Adolfsson vas
Wilke Adolfsson vas
Wilke Adolfsson vas
Wilke Adolfsson vas
Wilke Adolfsson vas
Wilke Adolfsson vas
Wilke Adolfsson vas

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

WILKE ADOLFSSON, vas, unik, Orrefors, signerad och daterad 85, underfång, höjd ca 32

790747

2020-07-06