Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
WILKE ADOLFSSON, vas, unik, Orrefors, signerad och daterad 85, underfång, höjd ca 32
790747
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här