HEREND, figurin, porslin

HEREND, figurin, porslin
HEREND, figurin, porslin
HEREND, figurin, porslin
HEREND, figurin, porslin
HEREND, figurin, porslin
HEREND, figurin, porslin
HEREND, figurin, porslin
HEREND, figurin, porslin
HEREND, figurin, porslin
HEREND, figurin, porslin

Såld för:

7 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HEREND, Ungern, figurin, i form av kattdjur, dekormålad samt förgyllda tassar, märkt undertill, längd ca 46, höjd 15 cm

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

790748

2020-07-07