Vas Jan-Erik Ritzman Transjö

Vas Jan-Erik Ritzman Transjö
Vas Jan-Erik Ritzman Transjö
Vas Jan-Erik Ritzman Transjö
Vas Jan-Erik Ritzman Transjö
Vas Jan-Erik Ritzman Transjö
Vas Jan-Erik Ritzman Transjö
Vas Jan-Erik Ritzman Transjö
Vas Jan-Erik Ritzman Transjö
Vas Jan-Erik Ritzman Transjö
Vas Jan-Erik Ritzman Transjö

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN-ERIK RITZMAN, vas, Transjö, överfongsdekor, signerad JE Ritzman Transjö, höjd ca 26,5 cm cm

Smärre slitage

790751

2020-07-07