Vas Jan-Erik Ritzman Transjö
2020-07-07
790751
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN-ERIK RITZMAN, vas, Transjö, överfongsdekor, signerad JE Ritzman Transjö, höjd ca 26,5 cm cm
Smärre slitage