Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JAN-ERIK RITZMAN, vas, Transjö, överfångsdekor, signerad JE Ritzman Transjö, höjd ca 48 cm
Smärre slitage, ljusslinga medföljer
790757
2020-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här