Jan-Erik Ritzman, Transjö,

Jan-Erik Ritzman, Transjö,
Jan-Erik Ritzman, Transjö,
Jan-Erik Ritzman, Transjö,
Jan-Erik Ritzman, Transjö,
Jan-Erik Ritzman, Transjö,
Jan-Erik Ritzman, Transjö,
Jan-Erik Ritzman, Transjö,
Jan-Erik Ritzman, Transjö,
Jan-Erik Ritzman, Transjö,
Jan-Erik Ritzman, Transjö,
Jan-Erik Ritzman, Transjö,
Jan-Erik Ritzman, Transjö,

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JAN-ERIK RITZMAN, vas, Transjö, överfångsdekor, signerad JE Ritzman Transjö, höjd ca 48 cm

Smärre slitage, ljusslinga medföljer

790757

2020-07-07