Diamond Chair

Diamond Chair
Diamond Chair
Diamond Chair
Diamond Chair
Diamond Chair
Diamond Chair
Diamond Chair
Diamond Chair

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARRY BERTOIA, "Diamond chair", fåtölj, vitlackerat stål, sitthöjd ca 41 cm.

Skador: Bruksslitage, patina/rostangrepp, ommålad

790758

2020-07-09