Glasföremål

Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål
Glasföremål

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GLASSKULPTUR, Sven-Åke Carlsson, Transjö, signerad "C-Å Carlsson", underfångsdekor med fisk invändigt, höjd 56 cm

Smärre slitage

790760

2020-07-07