Bordsuppsats

Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUPPSATS, 1900-talets andra hälft, möjligen Italien, blommor, fajans, höjd ca 33 cm

Nagg

790768

2020-07-07