1718 - Gjutjärnsurnor

1718 - Gjutjärnsurnor
1718 - Gjutjärnsurnor
1718 - Gjutjärnsurnor
1718 - Gjutjärnsurnor

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

URNOR, 1 par, gjutjärn, hänklar, 1900-tal, höjd 43, Ø 36 cm

Bruksslitage

790775

2020-08-23