Matgrupp i rokokostil

Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 9 dlr, 1900-tal, rokokostil, bemålat, skuren dekor, randig tyg, bestående av: matbord, 4 stolar, 1 par karmstolar, 2 iläggskivor vardera 45, bordets höjd 73, diameter 110, sitthöjd stolarna ca 50 cm

Slitage, märken, färgbortfall, stolar och bord med avikande färg, fläckar

790776

2020-07-07