Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Flottning, signerad, numrerad och daterad Sven Erixson-45, 137/200, färglitografi, motivmått 54x81 cm
790777
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här