Sven X.et Erixson

Sven X.et Erixson
Sven X.et Erixson
Sven X.et Erixson
Sven X.et Erixson
Sven X.et Erixson
Sven X.et Erixson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Flottning, signerad, numrerad och daterad Sven Erixson-45, 137/200, färglitografi, motivmått 54x81 cm

790777

2020-07-06