Bertil Widbrandt oljemålning

Bertil Widbrandt oljemålning
Bertil Widbrandt oljemålning
Bertil Widbrandt oljemålning
Bertil Widbrandt oljemålning
Bertil Widbrandt oljemålning
Bertil Widbrandt oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL WIDBRANDT (1914-1988): Motiv med rådjur, signerad, olja på duk, ca 46x55 cm

790778

2020-07-07