Skrivbord Newport

Skrivbord Newport
Skrivbord Newport
Skrivbord Newport
Skrivbord Newport
Skrivbord Newport
Skrivbord Newport
Skrivbord Newport
Skrivbord Newport
Skrivbord Newport
Skrivbord Newport
Skrivbord Newport
Skrivbord Newport

Såld för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NEWPORT, skrivbord, 3 dlr, stol, samtida, betsad ek resp mörkbetsat trä, beslag i patinerad mässing, stolen med stoppad rygg och sits, klädsel i brunt läder, höjd ca 77, 170x82, sitthöjd 47 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, smärre ytskador

790780

2020-07-06