1720 - Gjutjärnsurnor

1720 - Gjutjärnsurnor
1720 - Gjutjärnsurnor
1720 - Gjutjärnsurnor
1720 - Gjutjärnsurnor

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNOR, 1 par, gjutjärn, hänklar, bemålade i svart och vitt, 1800-/1900-tal, höjd ca 26, Ø 37 cm

Bruksslitage

790784

2020-08-23