Madeleine Pyk färlitografi

Madeleine Pyk färlitografi
Madeleine Pyk färlitografi
Madeleine Pyk färlitografi
Madeleine Pyk färlitografi
Madeleine Pyk färlitografi
Madeleine Pyk färlitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Orkester Celeste Leopold", signerad M Pyk, ea, färglitografi, motivmått ca 50x40 cm

790786

2020-07-06