1721 - Gjutjärnsurnor

1721 - Gjutjärnsurnor
1721 - Gjutjärnsurnor
1721 - Gjutjärnsurnor
1721 - Gjutjärnsurnor
1721 - Gjutjärnsurnor
1721 - Gjutjärnsurnor

Såld för:

8 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNOR, 1 par, gjutjärn, 1800-/1900-tal, höjd ca 44, Ø 38 cm

Bruksslitage, 1 urna med avslag

790788

2020-08-23