Johan Bladh oljemålning

Johan Bladh oljemålning
Johan Bladh oljemålning
Johan Bladh oljemålning
Johan Bladh oljemålning
Johan Bladh oljemålning
Johan Bladh oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHAN BLADH (1893-1976), Motiv med Nordligt landskap, signerad samt daterad 57, olja på duk, ca 39x32 cm

790789

2020-07-07