1722 - Gjutjärnsurnor

1722 - Gjutjärnsurnor
1722 - Gjutjärnsurnor
1722 - Gjutjärnsurnor
1722 - Gjutjärnsurnor

Såld för:

17 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNOR, 1 par, gjutjärn med dekor av lejonmaskaroner, 1800-/1900-tal, höjd ca 45, Ø 35 cm

Bruksslitage

790791

2020-08-23