Cahrles Roka oljemålning

Cahrles Roka oljemålning
Cahrles Roka oljemålning
Cahrles Roka oljemålning
Cahrles Roka oljemålning
Cahrles Roka oljemålning
Cahrles Roka oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

CHARLES ROKA (1912-1999): Kvinnlig modell, signerad, olja på duk, ca 82x66 cm

790792

2020-07-07