Marie von Kraemer oljemålning

Marie von Kraemer oljemålning
Marie von Kraemer oljemålning
Marie von Kraemer oljemålning
Marie von Kraemer oljemålning
Marie von Kraemer oljemålning
Marie von Kraemer oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

MARIE VON KRAEMER (f. 1947): "Venus födelse", signerad a tergo på spännram, olja på duk, ca 100 x 150 cm

Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer

790793

2020-07-07