Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
MARIE VON KRAEMER (f.1947), "London bridge", signerad a tergo på spännram, olja på duk, ca 80 x 100 cm
Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer
790794
2020-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här