Marie von Kraemer

Marie von Kraemer
Marie von Kraemer
Marie von Kraemer
Marie von Kraemer
Marie von Kraemer
Marie von Kraemer

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

MARIE VON KRAEMER (f.1947), "London bridge", signerad a tergo på spännram, olja på duk, ca 80 x 100 cm

Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer

790794

2020-07-07