Marie von Kraemer oljemålning

Marie von Kraemer oljemålning
Marie von Kraemer oljemålning
Marie von Kraemer oljemålning
Marie von Kraemer oljemålning
Marie von Kraemer oljemålning
Marie von Kraemer oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

MARIE VON KRAEMER (f.1947), "Freedom", olja på duk, signerad, ca 115 x 90 cm

Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer

790795

2020-07-07