Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
MARIE VON KRAEMER (f.1947), "Freedom", olja på duk, signerad, ca 115 x 90 cm
Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer
790795
2020-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här