Marie von Kraemer oljemålning

Marie von Kraemer oljemålning
Marie von Kraemer oljemålning
Marie von Kraemer oljemålning
Marie von Kraemer oljemålning
Marie von Kraemer oljemålning
Marie von Kraemer oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIE VON KRAEMER (f.1947), "Vem vinner?", signerad, olja på duk, ca 90 x 75 cm

Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer

790796

2020-07-07